Koklinė krosnelė "Venexiana"

Aprašymas

LA Castellamonte
  • 5 metų garantija

  • Akumuliacija
  • Konvekcija
  • Švaraus stiklo tecnologija

„La Castellamonte“ išskirtinio dizaino kokliniai židiniai ir koklinės krosnys. Tai prabangus produktas, perduodamas iš kartos į kartą: medžiagų ilgaamžiškumas ir gaminių kokybė bei klasikinis dizainas tarnauja kelioms kartoms.

Šių gamintojų koklinių krosnių ypatybė: natūralios medžiagos, atsparios itin aukštoms temperatūroms, rankomis piešiami dekorai, laikantis antikinių tradicijų. Ypatinga kokybė: koklių storis siekia nuo 25 iki 50mm, vidinis krosnies ugniakuras gaminamas iš ketaus ir plieno, ant jo segmentais sudedami ir sutvirtinami kokliai. Kuras degimo kameroje dega ypač ilgai  (iki 12 valandų) ir krosnis ilgai išlieka šilta.

Unikalus šilumokaitis, esantis virš degimo kameros padeda labai greitai sušildyti patalpą – per skyles keramikoje, koklinei krosniai šylant ypač greit cirkuliuoja oras, patalpa įšyla ir šiluma kaupiama kokliuose, kurie ją sugeria ir tolygiai perduoda į aplinką.

Itališki kokliniai židiniai „La Castellamonte“ laikosi antikinių krosnių gamybos tradicijų,taip sukurdami išskirtinius aukščiausios kokybės gaminius. Kiekvienas modelis gaminamas kelių dydžių – nuo žemiausio iki aukščiausio, pridedant papildomą koklių sekciją. Didžiulė spalvų paletė – blizgios bei matinės spalvos.

Nuostabi ir elegantiška "Venexiana"- vienas populiariausių produktų. Nuosaikus dekoras, puikūs techniniai parametrai, degimo ir reguliavimo sistemos: sušildoma erdvė iki 230 kubinių metrų.

Galimos įvairios korpuso ir dekoro spalvos, kamino kolona-dekoruota ar lygi. Esant poreikiui , galima jungti į kaminą tiesiai iš nugarėlės.

LA CASTELLAMONTE - KERAMIKOS TRADICIJA 

Galimos spalvos:

Blizgios

   

Matinės

   

 

Produkto techniniai duomenys

Svoris 210 kg
Išmatavimai 59 × 51 × 107 cm
Šiluminis naudingumas

Galingumas

Nominalus galingumas

Šildomas tūris

85-230m³

CO emisija

Dūmtakio skersmuo

Kuro sąnaudos (kg/h)

Išmetamųjų dujų temperatūra

Rekomenduojama minimali kamino trauka

Maksimalus malkos ilgis

Svoris

Gabaritiniai matmenys PxAxG

*

techniniai parametrai nurodyti kūrenant malkas.

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto