Dujinis židinys Bellfires "View Bell Vertical 3"

Aprašymas

Gamintojai
  • 10m - korpusui, 1m - elektronikai.
  • A klasė
  • Nuolatinis degimas
  • Nuotolinis valdymas

Trijų pusių židinys "View Bell Vertical 3" su ypač aukštu stiklu. Galimi degikliai: Line Fire arba Centre Fire. Poliruotas arba antirefleksinis stiklas. Taip pat galima pakabinama židinio versija. 

Įjungti dujinį židinį tetrunka keletą sekundžių: reikia tik paspausti nuotolinio valdymo mygtuką, ar planšetėje - mobiliame įrenginyje, pasirinkus tinkamą programėlę, įjungti židinį.

Olandijos gamintojas "BELLFIRES" gamina židinius, kurių daugeliui išties užtenka tik išvesti koncentrinį dūmtraukį per sieną ir nekelti fasadu į viršų. Tokią galimybę reikia vertinti kiekvienu atveju atskirai, atsižvelgiant į projektą ir technines sąlygas. 
Įdiegtų pažangių degimo technologijų dėka, ko gero, plačiausią asortimentą Europoje turinčio "BELLFIRES" dujinių židinių gamybos kompanijos  židiniai ne tik kad neprimena melsvos dujų kolonėlės liepsnelės, bet ir ją apskritai sunku atskirti nuo degančių malkų liepsnos. 

Komplektacija

Kiekvienam ""BELLFIRE" židiniui standartiškai komplektuojama: dvigubas linijinis, centrinis arba "Premium" degiklis (pagal židinio formą), poliruotas židinio stiklas,  vidinė sienelių apdaila iš juodo vermikulito arba iš vertikaliai suskirstytų juodo plienų panelių; židinio apvadas, kuris gali būtų išsikišęs, arba paslėptų durelių tipo; vidinė dekoracija: keraminės malkos arba balti/pilki akmenėliai; nuotolinis židinio valdymas.

Papildomai komplektuojama: židinio vidinės sienelės iš "Ceraglass", juodos ugnį atspindinčios keramikos, židinio stiklai iš antirefleksinio (be atspindžių) stiklo, židinio valdymas per WiFI modulį.

Dujinių židinių privalumai

Dujinis židinys reguliuojamas nuotoliniu valdymu - reguliuojamas degiklis, o tai reiškia, išskiriamos šilumos kiekis, galima valdyti mobiliuoju atsisiuntus programėlę ir nusipirkus priedą. Galima nustatyti norimą pasiekti temperatūrą, kurią pasiekęs židinys išsijungs, o nukritus temperatūrai vėl įsijungs.

Tinka žemo energetinio poreikio namams - uždaroji degimo sistema garantuoja visišką sistemos sandarumą, nereikia papildomo oro degimui privedimo, nesusidaro šilumos tiltelių - oras degimui tiekiamas per išorinę kamino dalį.

Degiklis Line Fire

Degiklis Centre Fire

Produkto techniniai duomenys

Svoris 80 kg
Šiluminis naudingumas

Galingumas

Nominalus galingumas

Gamtinės dujos

Taip

Gamtinių dujų sąnaudos

0,90m³/val.

Propano dujų sąnaudos

420g./val.

Svoris

filtras

, , ,

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto