Lauko židinys "TROLL 700"

Aprašymas

Visi
Gamintojai
produktai

Su daugiafunkciniu griliu "TROLL 700" galima ne tik kepti, troškinti, rūkyti mėsą ar žuvį šaltuoju ar karštuoju būdu, bet ir per keletą minučių paversti  kepsninę dailia terasos krosnele.  Su griliu Troll 700® maloni šiluma bei degančios ugnies žaismas suteiks Jums jaukumo net ir žvarbiausią vakarą.

Šis grilis pagamintas iš aukštos kokybės ketaus, padengtas emaliu saugančiu nuo rūdijimo, jo autentiška konstrukcija garantuoja saugumą, patogumą ir ilgą naudojimą. Gamintojas suteikia net 10 metų garantiją nuo rūdijimo.

Su šiuo griliu kiekvieno patiekalo ruošimui galėsite parinkti tinkamiausią temperatūrą (yra termometras), reguliuoti grotelių ar keptuvės padėtį, oro trauką.

Kepimui skirtos grotelės pagamintos taip, kad kepant riebesnę mėsą jas pervertus  grioveliais į viršų riebalai nevarvės ant žarijų, kepant žuvį, grotelės apverčiamos kita puse; aklinosios grotelės tinka daržovėms ir vaisiams bei jūros gėrybėms apkepti.

Grilio korpusas tiesiogiai nesiliečia su degimo kamera, todėl stipriai neįkaista, nėra pavojaus nusideginti. Grilyje įmontuoti ratukai leis nesudėtingai perkelti jį į kitą vietą.

Standartinė komplektacija:

Užsakoma papildomai:

Gamintojas - LEDA Werk GmbH & Co, Vokietija.

Produkto techniniai duomenys

Svoris150 kg
Grilio krosnelės matmenys ØxA

700x770mm

Keptuvės matmenys

Ø500mm

Keptuvės svoris

14 kg

Grotelių matmenys

Ø500mm

Grotelių svoris

5 kg

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto