Visuomet protingos kainos, sezoninės AKCIJOS ir išpardavimai . Daniškos RAIS, vokiškos SKANTHERM, krosnelės ir židiniai. 

Keičiame ir atnaujiname ekspoziciją -akcijose židiniai ir krosnelės , kuriems taikomos nuolaidos. Didelė židinių pasiūla naujoje mūsų ekspozicijoje Domus galerijoje, P. Lukšio  g.32, Vilnius.

Dujiniai BELLFIRES židiniai:  akcijos ir išpardavimai. Bioetanoliniai daniški DECOFLAME židiniai.

Kasmet po 2 kartus keičiame ekspoziciją, todėl tai itin palanki proga įsigyti norimą gaminį, kurio įprasta kaina Jums atrodo didoka, tačiau vertinate kokybę ir gerai veikiančius daiktus. Visuomet vertėtų kreiptis į mus, jei planuojate įsigyti išskirtinį, kokybišką židinį. Mūsų gamintojai vieni iš geriausi Europos krosnelių ir židinių gamintojų, savo produktų gamoje turintys tiek modelių tiek spalvų įvairovę.

Jei perkate pas mus židinį ar krosnelę, kaina gali būti labai patraukli, jei įsigyjate akcijos periodu, o prietaiso kokybė ta pati. Kartais, jei įsigyjamas iš ekspozicijos produktas yra šiek tiek pasibraižęs, mūsų meistrai jį visiškai atnaujina po pajungimo į kaminą. 

Židinys ar krosnelė yra ne tik prabangos ar išskirtinumo dalykas, kartais jis yra tiesiog puikus šilumos šaltinis, nepriklausantis nuo elektros, dujų, ar kt. išteklių tiekimo, todėl tai yra patikimiausias natūralios medienos išskiriamos šilumos šaltinis.  Net ir naujuose, sandariuose ir moderniuose namuose pravartu turėti židinį, kurį galėtumėte kūrenti kritiniu atveju, kai šiluma reikalinga.