Konvekcinės krosnelės

Rodoma 1–21 iš 82

Konvekcinės krosnelės – malkomis kūrenamos, natūralios oro konvekcijos principu šildančios krosnelės. Skandinaviškos RAIS, JYDEPEJSEN bei vokiškos SKANTHERM konvekcinės krosnelės. Aukštos kokybės plieno, ketaus, vermikulito, muilo akmens ir stiklo deriniai, išsiskiriantys minimalistiniu dizainu ir aukšta kokybe.

Kubo, cilindro formos židiniai ir krosnelės, skleidžiantys šiltą orą ne vien spinduliavimo pro stiklą būdu, o ir natūralios konvekcijos principu. Natūlios konevkcijos principas: šalto oro srautas įtraukiams apačioje ir kyla į viršų dvigubomis krosnelės sienelėmis , kol įšyla ir, per konvekcines krosnelės angas , patenka į patalpą.

Tokias konvekcines krosneles galima statyti arčiau sienų, nes jų nugarėlės taip neįkaista, kaip spindulinių krosnelių, o taipogi ir šoneliai, prilietus ranka, būna vėsesni. 

Vokietijos gamintojas „SKANTHERM” gaminantis išskirtinio dizaino ir kokybės krosneles taip pat pristato ir kombinuotus krosnelių variantus: prietaisas gali šildyti tiek konvekcijos būdu , tiek kaupti šilumą į muilo akmenį ar smiltainį. Taip pat didelis ir dizaino variantų pasirinkimas.

Danijos gamintojas „RAIS” savo produktų gamoje pateikia unikalaus dizaino produktus, galinčius sukti apie savo ašį, o taip pat suteikia galimybę rinktis spalvas : juodą, baltą, rudą, platinos ar nikelio.