Koklinės krosnelės

   Koklinės krosnelės – klasikinio dizaino krosnelės – aukštos kokybės produktai, turintys didelį efektyvumą, unikalų dizainą. Daugelis koklinių krosnelių gamintojų yra Italijoje, kuri žinoma kaip šalis, turinti ilgametę keramikos gaminių patirtį.  Įgauta ilgametė patirtis , inovacijos degimo sistemų vystyme, ypatingas subtilus gaminių dizainas. 

   Koklinės krosnelės gali būti ne tik gražus interjero elementas, bet ir efektyvus šildymo būdas. Jomis kūrenant šiluma yra geriau akumuliuojama nei naudojant kitas apdailos medžiagas (ketus, plienas), todėl šiluma bus spinduliuojama iš krosnelės paviršiaus ilgesnį laiko tarpą. „La Nordica Extraflame” koklinės krosnelės – tradicinis stilius, modernios ir efektyvios šildymo technologijos. Krosnelių degimo kamera surenkama iš špižiaus detalių – kaip ilgaalaikė ir atspari ugniai medžiaga, špižius ilgai neišdega, todėl krosnelės tarnauja ilgai. Krosnelių korpusas: kokliai arba keramikos plytelės, surinktos ant metalinio rėmo.

Koklinės krosnelės gali būti ir su vandens kontūru, pajungiamos į centrinę šildymo sistemą, todėl gali šildyti visą Jūsų būstą bei ruošti buitinio naudojimo karštą vandenį. Taip pat kai kurie krosnelių modeliai gali būti su orkaitėmis – jose galima džiovinti ir kepti maisto produktus.