Krosnelės

Rodomi 1–21 produktai - viso yra 114

show blocks helper

Krosnelės iš geriausių Skandinavijos, Olandijos, Vokietijos ir Italijos gamintojų: atrinktas pagal kokybę ir formas asortimentas skirtas patenkinti pačių išrankiausių pirkėjų poreikiui. Krosneles atsirenkame pagal įdomiausią dizainą, gamintojo patikimumą, medžiagų,produkto surinkimo bei degimo sistemos kokybę, bei garantinio serviso patikimumą.Galime rasti ir rekomenduoti Jums tinkamą modernią plieninę konvekcinę krosnelę, puikiai šildančią ir plačiai skleidžiančią šilumą, ketinę- dar vadinama špižine klasikinio olandiško dizaino  su taupia tretine degimo sistema, kurią galima nuolat kūrenti. Jos rusena iki 5 valandų, o į pakurą telpa net 60 cm malkos. Šių šalių gamintojai ypač daug dėmesio skiria produkto degimo sistemai-ji turi būti kuo efektyvesnė, kad išmetamas anglies dvideginis neterštų aplinkos, todėl degimo sistemos vis labiau tobulinamos.

Klasikinės ir modernios krosnelės

Šildymo krosneles renkamės ne tik pagal formą, vaizdą ir kokybę, bet ir pagal šildymo būdą, pvz. ar jos tik kaupia ir spinduliuoja šilumą, ar turi dvigubas sieneles ir konvekciją, ar tinka pagal patalpos dydį, kad joje nebūtų per karšta.

Šilumos kaupimui pritaikytos – ketaus ir muilo akmens arba koklinės, kurios neįkaista taip kaip plieninės ar ketinės-keramika būna maloniai šilta. Jei arčiau širdies minimalistinis dizainas ir lengvos paprastos formos, derinys tarp konvekcinio ir spinduliavimo šildymo būdų-puikia tiks gaminiai iš Skandinavijos. Italijos gamintojai – puikūs granulinių krosnelių specialistai, vieni iš pirmųjų Europoje pradėję gaminti ir naudoti granulinį šildymą. Italijos gamintojų granulėmis kūrenamos krosnelės: išraiškingas dizainas, puiki granulių tiekimo ir degimo sistema bei nepriekaištingas garantinis aptarnavimas. Vis labiau populiarėjančios mažo energijos poreikio namuose krosnelės su vandens kontūru, kurios gali būti kūrenamos malkomis arba granulėmis ir šildyti visą namą bei buičiai naudojamą vandenį.