Krosnelės

Rodoma 1–21 iš 118

Krosnelės iš geriausių Skandinavijos, Olandijos, Vokietijos ir Italijos gamintojų

atrinktas pagal kokybę ir formas asortimentas skirtas patenkinti pačių išrankiausių pirkėjų poreikiui. Krosneles atsirenkame pagal įdomiausią dizainą, gamintojo patikimumą, medžiagų,produkto surinkimo bei degimo sistemos kokybę, bei garantinio serviso patikimumą.Galime rasti ir rekomenduoti Jums tinkamą modernią plieninę konvekcinę krosnelę, puikiai šildančią ir plačiai skleidžiančią šilumą, ketinę- dar vadinama špižine klasikinio olandiško dizaino  su taupia tretine degimo sistema, kurią galima nuolat kūrenti. Jos rusena iki 5 valandų, o į pakurą telpa net 60 cm malkos. Šių šalių gamintojai ypač daug dėmesio skiria produkto degimo sistemai-ji turi būti kuo efektyvesnė, kad išmetamas anglies dvideginis neterštų aplinkos, todėl degimo sistemos vis labiau tobulinamos.

Klasikinės ir modernios krosnelės

Šildymo krosneles renkamės ne tik pagal formą, vaizdą ir kokybę, bet ir pagal šildymo būdą, pvz. ar jos tik kaupia ir spinduliuoja šilumą, ar turi dvigubas sieneles ir konvekciją, ar tinka pagal patalpos dydį, kad joje nebūtų per karšta.

Šilumos kaupimui pritaikytos – ketaus ir muilo akmens arba koklinės, kurios neįkaista taip kaip plieninės ar ketinės-keramika būna maloniai šilta. Jei arčiau širdies minimalistinis dizainas ir lengvos paprastos formos, derinys tarp konvekcinio ir spinduliavimo šildymo būdų-puikia tiks gaminiai iš Skandinavijos. Italijos gamintojai – puikūs granulinių krosnelių specialistai, vieni iš pirmųjų Europoje pradėję gaminti ir naudoti granulinį šildymą. Italijos gamintojų granulėmis kūrenamos krosnelės: išraiškingas dizainas, puiki granulių tiekimo ir degimo sistema bei nepriekaištingas garantinis aptarnavimas. Vis labiau populiarėjančios mažo energijos poreikio namuose krosnelės su vandens kontūru, kurios gali būti kūrenamos malkomis arba granulėmis ir šildyti visą namą bei buičiai naudojamą vandenį.

Naujienos mūsų asortimente

Vokiškos SKANTHERM krosnelės , modulinės lego sistemos ELEMENTS. 

Naudojant projektavimo programėlę, galima susikurti savo krosnelę, naudojant atskirus metalo dėžių modulius, pritaikytus, oro padavimo vamzdžio, dūtakio uždengimui. Į jas galima dėti akmenis , kaupiančius šiluma, naudoti kaip dėžes makoms susidėti.

Kitas Vokietijos atstovas -HASE- išskirtinio dizaibno ir kokybės krosnelių gamintojas. Vokiečiai paprastai žygiuoja pasauliniame avangarde taupumo , degimo sistemos švarumo ir kokybės klausimuose.

Išskirtinio grožio modeliai su vokiška keramika ELVAS, DELHI ir kiti.

RAIS – turbūt geriausia, kas yra Skandinavijoje. Frederikshaune gaminami produktai , pačioje Skandinavijoje laikomi geriausiu premium klasės atstovu. Nuosaikus dizainas, spalvų įvairovė, preciziškumas detalėse. Neseniai RAIS kompaniją įsigijo Šveicarijos grupė ATTIKA.