Dujiniai židiniai

Rodoma 1–21 iš 44

Dujiniai židiniai – BELLFIRES- didžiausias ir žinomiausias Olandijos DUJINIŲ ŽIDINIŲ gamintojas renkatės komfortą ir kokybę : įstabus liepsnos vaizdas, kuris bemaž nesiskiria nuo degančių malkų vaizdo, reguliuojama dujinio židinio liepsna – didinama arba mažinama – nustatoma temperatūra, kurią pasiekęs židinys gali išsijungti. Savo dujinį židinį galite valdyti planšetiniu kompiuteriu arba telefonu: matyti kaip veikia ir reguliuoti. Šis Olandijos dujinių židinių gamintojas, kuria, ko gero kokybiškiausias Europoje technilogijas ir jas įgyvendina: dujinių židinių korpusuose naudojamas itin storas metalas, kuris neskleidžia garsų kaisdamas ir vėsdamas, todėl židiniams suteikiama 10 metų kokybės garantija. Didelė įvairovė formų ir degiklių: klasikiniai, su malkomis Premium ar Magnifire degikliai, kuriuose malkos nesiskiria nuo tikrų, o dujinio židinio degimas primena tikro , gyvo laužo degimą.

Visa elektronika ir paprastai aptarnaujama ir itin kokybiška-gaminama Vokietijoje. Židinys Jums veiks net ir nesant elektros srovės- tam pritaikytas veikimas su standartinėmis baterijomis, kurios galioja apie 2000 kartų įjungiant. Dūmai šalinami savaiminiu būdu, tam elktros nereikia, todėl židinys puikiai veiks, net jei nebus ir elktros srovės. 

Dėl dujų tiekimo: židiniai pritaikomi pagal šalies dujų tipa, sistemos slėgį, gali veikti tiek nuo gamtinių dujų linijos, tiek nuo suskystintų dujų balionų.

Saugus naudojimas : įsijungdamas kaskart židinys testuojasi, ar nėra dujų nuotėkio. Didelė dujinių židinių formų įvairovė: židinys 2m pločio stiklu, židinys pertvaroje, kampinis ar kabinamas ant sienos – galima rasti daug interjero sprendimų.

Žinomiausių Olandijos gamintojų dujiniai židiniai – dėl savo degimo  technologijos yra vieni  pažangiausių pasaulyje.
Didelis šilumos atidavimas ir efektyvumas siekiantis net iki 90%, kiekvienas gaminys turi energijios suvartojimo kalsės etiketę.

Patogu ir šiuolaikiška: šiuolaikinio dujinio židinio liepsnos vaizdas mažai tesiskiria nuo malkinio židinio liepsnos:

Kuriami nuo 6-tojo XX amžiaus dešimtmečio, dujiniai židiniai neseniai išpopuliarėjo ir Lietuvoje.  Dujinio židinio degimo principas panašus kaip ir dujinės viryklės, tačiau židinio degimo sistema visiškai uždara: nedeginamas kambario oras. Taigi, židinio degimo produktai šalinami vidine dūmtakio dalimi, o išorine dvigubo dūmtakio (balanced flue) dalimi per atvirą dūmtakio viršų traukiamas oras degimui.

 Per didžiulį židinio stiklą sklindanti šiluma šildo erdves – į aplinką gali išsiskirti iki 20 kW šilumos.

Jokių malkų nešiojimo ir įdegimo degtukais – visa tai atliekama distanciniu valdymu – galime nustatyti norimą temperatūrą ir židinys ją pasieks bei išsijungs.

Viena iš naujovių židinių serija Maestro, kurioje dega „malkos“ – dujų degikliai yra sumontuoti keraminėse pliauskose, ir ugnies vaizdas išties tikroviškas.

Dujinio židinio montavimo vietą nuo šiol paprasta parinkti – speciali PoweVent technologija suteikia plačias galimybes – dūmtakius galima nuvesti į apačią, vingiuoti, pravesti pro stogą ar pro sieną. Dūmtakio ilgis gali sieti net iki 60 metrų. Dujinių židinių šiluminis naudingumas gali siekti net iki 95% , todėl ši šildymo sistema išties efektyvi.

LAKONIŠKAS dizainas – židiniai tiesiu stiklu, tunelio formos židiniai, pakabinami židiniai bei kampiniai ir trijų stiklų židiniai – tikrai didelės galimybės projektuotojams ir dizaineriams.