Koklinės krosnys

Rodoma 1–21 iš 22

Vis labiau populiarėjantis šilumos šaltinis ir dekoratyvi interjero detalė – koklinė modulinė krosnis, kaupianti ir skleidžianti malonią šilumą ilgai ir tolygiai. Mūsų produktų gamoje žymiausių Italijos gamintojų „Sergio Leoni” ir „La Castellamonte” išskirtinio dizaino kokliniai židiniai ir koklinės krosnys. Tai prabangus produktas, perduodamas iš kartos į kartą: medžiagų ilgaamžiškumas ir gaminių kokybė bei klasikinis dizainas tarnauja kelioms kartoms.

Šių gamintojų koklinių krosnių ypatybė: natūralios medžiagos, atsparios itin aukštoms temperatūroms, rankomis piešiami dekorai, laikantis antikinių tradicijų. Ypatinga kokybė: koklių storis siekia nuo 25 iki 50mm, vidinis krosnies ugniakuras gaminamas iš ketaus ir plieno, ant jo segmentais sudedami ir sutvirtinami kokliai. Kuras degimo kameroje dega ypač ilgai  (iki 12 valandų) ir krosnis ilgai išlieka šilta.

Unikalus šilumokaitis, esantis virš degimo kameros padeda labai greitai sušildyti patalpą – per skyles keramikoje, koklinei krosniai šylant ypač greit cirkuliuja oras, patalpa įšyla ir šiluma kaupiama kokliuose, kurie ją sugeria ir tolygiai perduoda į aplinką.

Itališki kokliniai židiniai „La Castellamonte” laikosi antikinių krosnių gamybos tradicijų,taip sukurdami išskirtinius aukščiausios kokybės gaminius. Kiekvienas modelis gaminamas kelių dydžių – nuo žemiausio iki aukščiausio, pridedant papildomą koklių sekciją. Didžiulė spalvų paletė – blizgios bei matinės spalvos.