Išskirtinio dizaino židiniai

Rodoma 1–21 iš 49

Išskirtinio dizaino židiniai – šioje kategorijoje – ko gero, įdomiausi židinių variantai. Atviro tipo židiniai, kaip „Pharos” olandų kūrėjo Harrie Leenders kūrinys, tvirtinamas prie lubų. Aukštas cilindro formos židinys „Doran” pasukama į šoną degimo kamera. Unikalūs Vokietijos gamintojo „Skantherm” išskirtinio dizaino židiniai, turintys ne vieną RED DOT apdovanojimą už dizainą ir inovacijas. Erdvėje montuojami „Turn” pasukama degimo kamera ir „Gate” su šone stovinčia malkine – aukštai įvertinti už gerą dizainą ir, be abejo,  vokišką kokybę. 

 Židinys „Doran” – cilindro forma su pasukama vidine dalimi (degimo kamera). Visų šių gaminių kokybės parametrai labai aukšti: antrinė švaraus degimo sistema, vidinė pirolito izoliacija, židinio pritaikomumas įvairioms specifinėms situacijoms: esant didelei nuožulai pastogėje, reikian papildomo tvirtinimo kabinant ir t.t.

Danijos gamintojo „Rais” produktai – apgalvotos visos židinio detalės: kiekviena atidarymo ar reguliavimo rankenėlė, oro reguliavimo sistema. Tai kabinami ant sienos, patalpos centre montuojami židiniai ir krosnelės : židinys „Viva 120 L” -viena iš inovatyviausių degimo sistemų, kampinis ant kojos pasukamas  „Q-bic”,  ant sienos kabinamas židinys „Q-tee” – gražūs , minimalistiniai ir kokybiški sprendimai.

Kiekvienas židinys – unikalus, juo galima  tiek sušildyti savo būstą, tiek panaudoti jį moderniems interjero sprendimams.