Židinių ugniakurai

Rodoma 1–21 iš 47

Židinių ugniakurai – svarbiausia nepriekaištingo židinio veikimo sąlyga. Tinkamai pritaikytas malkomis kūrenamas židinio ugniakuras – tai maloni šiluma patalpoje, graži tolygiai deganti liepsna. Židinio ugniakurą galima rinktis pagal šilumos poreikį, stiklo formą: židiniams tiesiu stiklu, kampiniu stiklu, „tunelio” formos stiklu naudojimui pertvarose.naudojimą : kūrensite dažnai ar rečiau. Ugniakuro galingumas priklauso nuo jo dydžio, o efektyvumas didele dalimi nuo įdiegtos degimo sistemos,  o po to jau nuo kūrenamų malkų kokybės, kamino traukos. 

Populiariausi, ko gero, tampa lengvi plieniniai ugniakurai, lengvai įkomponuojami erdvėje, neužimantys daug vietos, minimalistinio dizaino, o jei reikia, ir, nedidelio gylio. Tokį ugniakurą nesunku įmontuoti į buvusio atviro židinio vietą ar kabinti ant sienos. Tokie ugniakurai šildo konvekcijos principu, todėl šiluma paskirstoma greitai ir tolygiai. 

Taip pat vis labiau populiarėjantys Lietuvoje dujiniai židinio ugniakurai, degantys taip pat gražiai, kaip ir malkomis kūrenami:)

Vieni iš kokybiškiausių, ko gero, daniški ir olandiški židinio ugniakurai, dar vadinami židinio įdėklais ar „insertais”. Jūsų pasirinkimui siūlome Dik Geurts (Olandija), RAIS (Danija) , bei MCZ (Italija) židinio ugniakurus.