Biožidiniai

Rodomi visi rezultatai: 21

  Biožidiniai – židinių kategorija, tinkama naujiems, sandariems mažo energijos poreikio namams, butams, nes šiems židiniams nereikia kamino ar kt. papildomo ištraukimo-reikia tik užtikrinti gerą patalpos ventiliaciją.

Biožidinys gali būti įmontuojamas į baldus, palanges, formuojamas norimo ilgio židinys, naudojant įvairaus ilgio degiklius: nuo 500mm iki 5000mm, iki norimo ilgio degiklio ( degiklių Premium serija, kur jo ilgis gali būti pritaikomas pagal kliento poreikį).

Labai svarbu židinio parinkimo stadijoje išsiaškinti situaciją kur ir kaip židinį norima montuoti ir išsiaiškinti reikiamus atstumus iki degių paviršių, 

DECOFLAME – vienas žinomiausių biožidinių gamintojų iš Danijos, 2016 metais pristatė naują biožidinių seriją Denver basic.

Šios židinių serijos degikliai yra automatiniai, valdomi ant židinio esančiu prietaisų skydeliu arba parsisiunčiama aplikacija. 

Prietaisų skydelyje galima numatyti ir automatiškai nustatyti degimo laiką, stebėti likusio kuro kiekį, reguliuoti liepsnos aukštį: galimi 6 liepsnos aukščio lygiai.

Denver Basic serijos biožidinių degimo principas – etanolio garų degimas.

Galimi įvairūs biožidinių modeliai : apvalūs, lenkti, kampiniai. Vis populiarėjantis reiškinys yra biožidinys sode ar terasoje, instaliuojamas ar tiesiog pastatomas ant stalo.

 

Glammfire- biožidinių gamintojas iš Portugalijos-įvairaus ilgio rankiniai ir automatiniai biožidiniai.