Ketinės krosnelės

show blocks helper

Ketaus krosnelės – dar vadinamos špižinėmis – klasikinio olandiško dizaino DRU  ketinės krosnelės. Gamintojas sėkmingai dirba šildymo sistemų rinkoje jau nuo 1754 metų. Platus ir įvairus asortimentas: dujiniai, elektriniai židiniai, lauko kepsninės bei aukštos kokybės smulkiagrūdžio ketinės krosnelės, jau daugelį metų populiarios ne tik Olandijoje, Anglijoje, Vokietijoje, bet ir kitose Europos šalyse. Krosneles galima kūrenti malokomis, briketais , net anglimi : specialiai įmontuojamas anglių konteineris, skirtas šalims , kuriose ši kuro rūšis populiari. Tai daug pasako apie ketaus, iš kurio šios krosnelės pagamintos, kokybę: anglies degimo temperatūra labai aukšta, o šios krosnelės tarnauja ir neišdega daug metų. 
Ketinių krosnelių degimo sistema
Įvertintos ir sertifikuotos pagal DIN EN 13240 normą, šios ketinės krosnelės prilygsta griežčiausiems CO emisijos normoms: mažos kuro sąnaudos, aukštas degimo efektyvumas, bei gera konstrukcija – trigubas oro degimui tiekimas cirkuliuoja per krosnelės nugarėlę, ją aušindamas ir patekdamas į degimo kamerą jau sušilęs. Taip sukuriama tretinio degimo sistema – viena iš efektyviausių malkinių krosnelių degimo sistemų. Taip taupomos malkos, neaprūksta krosnelės stiklas – dūmas nustumiamas, o krosnelė rusena iki 6 val. , esant tinkamoms mlkoms ir tinkamai kamino traukai.
Smulkiagrūdis norvegiškas ketus, iš kurio ketines krosneles gaminamos Belgijos gamykloje – ilgaamžė ir atpari temperatūroms medžiaga, todėl šias krosneles, įdiegus tretinę degimo sistemą, buvo galima sertifikuoti nuolatiniam kūrenimui. Itin patogus kūrenimas: krosnelę įkūrus, po to makos kraunamos per krosnelės šoną, todėl nereikia atidarinėti priekinių durelių, o tai labai patogu: atidarius šonines, nepatenka dūmo į patalpą, neišbyra pelenai, nes durelės yra aukščiau pakuros ugniavietės.  Į didesnių krosnelių DRU 64 CB pakurą telpa 50cm, o į pačios didžiausios – DRU 78 CB- pakurą net 60 cm ilgio malkos. Patogi ir rankena – ji nusiima, neįkaista, todėl ta pačia rankena atidaromos ir peleninės, ir priekinės, ir šoninės durelės, o krosnelei degant, galime ją nuimti ir padėti toliau, kad nepasiektų vaikai.Talpi peleninė, įmontuota atskirai nuo pakuros , lengvas oro srautų valdymas- pirminis oras skirtas įkūrimui, valdomas priekyje, krosnelės apačioje esančia rankena. Krosnelę įkūrus, pirminis oro srautas užsukamas, o degimas valdomas antra-antrinio oro srauto rankenėle. Ugniavietėje likus žarijoms, galima užsukti ir šį orą, tada per angą nugarėlėje pateks minimalus oro srautas ir taip veiks treitinė degimo sistema.  Itin didelis krosnelės stiklas, o dėl šios priežasties  – malonus akiai ugnies vaizdas.
DRU ketinių krosnelių standartinė spalva yra pilka, tačiau savo interjerui galite pasirinkti net 4 „majolica“ emalės spalvas: dramblio kaulo, pilką, rudą ir žalią. Emaliuotas paviršius yra tvirtas ir lengvai valomas.