Pasyvus namas ir Metaloterm® Iso-Block

Aprašymas

Ontop B.V

Visoje Europoje vis griežtesnės nuostatos dėl suvartojamos energijos. Statoma vis daugiau ir daugiau pasyvių namų. Štai kodėl “Ontop” savo gaminių asortimentą papildė -  “Iso-block”: tai elementas leidžiantis visiškai apsaugoti grindų, stogo ir/ar sienų sankirtą, kartu užtikrinant priešgaisrinę saugą ir izoliacijos tęstinumą!

Ši unikali konstrukcija palaiko šilumą viduje ir padeda sutaupyti daug energijos. Todėl "Iso-block" yra tinkamas sprendimas pasyviems namams.

Iki šiol reikėjo pasirinkti: dūmtraukio ventiliavimas priešgaisrinės saugos tikslais arba tuščių ertmių užpildymas, didinantis ugnies atsiradimo riziką. Tai žinoma yra realus pavojus su vis storesniais (izoliuotais) stogais ir sienomis.

"Iso-block" padeda išspręsti drėgmės kaupimosi problemą dėl atsiradusios sandūros tarp perdangos sluoksnių, dėl ko gali kilti kondensato kaupimasis.

"Iso-block" užtikrina pilną namo sandarumą, užkerta kelią drėgmės kaupimuisi bei neįtakoja namo priešgaisrinės saugos. "Iso-block" naudojamas plačiai, norint sandarinti kaminą, einantį per namo stogą, sienas bei grindis.

Montavimas

"Iso-block" yra kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva montuoti. Galimi įvairūs priedai įrengimui tiek lauke, tiek vidaus patalpose. Po surinkimo, "Iso-block" galima lengvai nutinkuoti arba nudažyti.

Saugumas

"Iso-Block" saugus, net nenutrūkstamai veikiant aukštoms temperatūroms. "Iso-block" - "Metaloterm®" dūmtakių sistema buvo išbandyta ir patvirtinta įvairių nepriklausomų bandymų centrų: VTT (Suomija), "ChimneyLab" (Danija), "MPA NRW" ir "TÜV" (Vokietija), ir siūlo išsamų, patikimą ir modernų sprendimą.

Unikalus

"Iso-block" yra vienintelis surenkamas produktas, kuris sujungia visas minėtas savybes ir todėl buvo patentuotas. Tuo tarpu per daugelį metų buvo sumontuotas įvairiose situacijose Suomijoje, Danijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

 

Absoliuti izoliacija ir priešgaisrinė sauga kertant stogą ir grindis nerūdijančio plieno dūmtraukiu.

Vaizdas: prieš ir po "Metaloterm®" "Iso-block" montavimo.
Vaizdas parodo šilumos išlaikymą, kuris gali būti įgyvendintas, su sandariu dūmtraukio įrengimu naudojant "Iso-block". 

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto