Biokuras Fanola

Aprašymas

„Fanola®“ yra biologiškai švarus, ekologiškas kuras, etilo alkoholio pagrindu. Etanolis yra augalinės kilmės produktas.  Degdamas jis išgaruoja, neskleidžia jokio kvapo, dūmų, suodžių. Šis biožidinių kuras degdamas išskiria panašų anglies dioksido kiekį, kiek išskirtų kvėpuojantis žmogus.

Fanola® degimo procesas apibūdinamas kaip „švarus“, nes vieninteliai šalutiniai degimo produktai yra: šiluma, CO2 ir vandens garai.

Po serijos visų bandymų „Fanola®“ buvo suteiktas „EcoFuel“ sertifikatas, įrodantis aukščiausius kokybės standartus atsižvelgiant į žmogų ir aplinką. Tai leido biožidiniams įgyti pasitikėjimą ir populiarumą tarp klientų.

„Fanola® Biofuel“ nėra maisto produktas. Prieš naudodami gaminį, atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją. Denatūruotas etanolis susideda iš organinės medžiagos ir turi neutralų poveikį aplinkai.

Kodėl Fanola®?

Biokuras Fanola® buvo sukurtas siekiant pritaikyti jį biožidiniams, dabar šis kuras naudojamas ir rekomenduojamas pirmaujančių biožidinių gamintojų. Dėka Fanola® bioetanolio kuro, biožidiniai tapo visiškai mobiliais interjero elementais, nereikalaujantys kamino ir papildomų montavimo darbų.
Atlikti testai su 100 vartotojų grupe parodė, kad net 93% respondentų pasirenka Fanola® biožidinių kurą kaip patį maloniausią produktą.
Biokuras Fanola

 

Funkcijos & sąlygos

  • Degimo proceso metu nėra dūmų ar nemalonaus kvapo;
  • Kuras patvirtintas sertifikatais, saugus naudoti;
  • Degimo metu išskiriami garai ir CO2, panašiu kiekiu, kiek išskirtų kvėpuojantis žmogus.
  • Visiškas sudegimas, be jokių nemalonių reiškinių;
  • Nereikalinga papildoma ventiliacija;

Išsamios degimo sąlygos aprašytos naudojimo instrukcijoje, etiketėje.

Biokuras

 

Saugumas

Fanola® yra biokuras, kuris išskiria nedidelį kiekį vandens garų ir CO2. Kadangi „Fanola“ sudaro organinės medžiagos, jo poveikis gamtinei aplinkai yra neutralus.

Po kelių kompleksinių testų „Fanola®“ gavo „EcoFuel“ saugos sertifikatą, patvirtinantį aukštą degalų kokybę.

Produkto techniniai duomenys

Kiekis

5 Litrai

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto