Židinys-Ugniakuras Rocal "ARc Frontal"

Aprašymas

Rocal
  • 5 metų garantija

  • A klasė
  • Duplic Air sistema

  • Konvekcija
  • Švaraus stiklo tecnologija

Modernus  Rocal "ARc Frontal" serijos  židinys pagamintas iš aukštos kokybės karščiui atsparaus plieno. Visų ARc židinių korpusas izoliuotas vermikulitu puikiai atspindinčiu šilumą per stiklą ir tuo pačiu saugantis plieno korpusą nuo perkaitimo. Antrinio bei tretinio degimo sistema, užtikrina švarų bei efektyvų degimą. Patogus degimo proceso reguliavimas, galimybė įdiegti automatinį ECOntrol degimo valdymą. Konvekcinės plieno kameros dėka šiluma gali būti nukreipiama į gretimas patalpas, židinyje įrengti priverstiniai konvekciniai ventiliatoriai, kurie padės greitai sušildyti kambarį. Nemažiau svarbi detalė - plačios židinio durelės per kurias patogu įdėti ilgesnę  malką, taip pat židinyje yra galimybė keisti durų atidarymo kryptį.

Galimi penki "ARc Frontal"serijos židinių variantai - ARc 70 graffiti, ARc 70 A graffiti, ARc 70 conic graffiti, ARc 80 graffiti, ARc 100 graffiti.

Ispanų kompanijos Rocal produktai išsiskiria konstruktyvumu ir išskirtiniu dizainu. Šiuolaikinių technologijų naudojimas gamyboje užtikrina aukštą kokybę ir patikimumą. Rocal ARc židinių ugniakurai tinkami norint renovuoti seną atvirą židinį.

Ventiliatorių rinkinys su dvejomis arba keturiomis turbinomis, su dviem automatiniais greičio nustatymais ir vienu - rankiniu.

 
Komplektas su 2 ventiliatoriais ir 2 automatiniais greičio nustatymais ir 1 rankiniu ( ARc 70 modeliuose)   Komplektas su 4 ventiliatoriais ir 2 automatiniais greičio nustatymais ir 1 rankiniu ( ARc 80 ir ARc 100 modeliuose)

Papildomai užsakoma:

Pažangi degimo kontrolės sistema   Reguliuojamas ventiliatoriaus greičio valdymas
ECOntrol: pažangi degimo kontrolės sistema   Ventiliatoriaus greičio valdymas

 

Apdailinis rėmas Rocal ARc židiniui Apdailinis rėmas Rocal ARc židiniui
10 cm rėmas Adapteris skirtas standartiniam 4 pusių rėmui

 

Produkto techniniai duomenys

Modelis

ARc 70 / ARc 70 A / ARc 80 / ARc 100

Šiluminis naudingumas

Galingumas

Nominalus galingumas

Dūmtakio skersmuo

Kuro sąnaudos (kg/h)

Peleninė

Maksimalus malkos ilgis

Svoris

filtras

, , ,

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto