Automatinio valdymo biožidinys GlammFire "Crea7ionEVOplus 600"

Aprašymas

Gamintojai

Automatinio valdymo biožidinio degiklis GlammFire "Crea7ionEVOplus 600"- ilga ir labai tikroviška ugnies linija. Siauras ir stilingas korpusas leidžia panaudoti degiklį bet kokio dizaino projektuose. Įvairus dydžių pasirinkimas: 400mm, 600mm, 800mm, 1200mm, 1600mm, 2000mm, 2400mm. Pagal individualius projektus galima gaminti didelio ilgio degiklius (su nedideliu 5–6 cm tarpeliu ugnies linijoje).

"Crea7ionEVO" PLUS  serija papildyta novatoriškomis technologijomis: integruotu automatizavimu. Tiesiog inovatyvi sistema - turinti intuityvų valdymą ir pažangiausias saugos, interaktyvumo funkcijas.

Židinys valdomas su nuotoliniu valdymo pultu. Skiriamasis EVO ir EVO PLUS degiklių bruožas: greitas ir saugus uždegimas, greitas įjungimas. Priėjimas prie biožidinio kuro talpos yra dešinėje pusėje židinio. Trys degalų lygio indikatoriai. Kuras yra atskiroje talpoje, nekontaktuoja su ugnimi, neišskiria garų, bei kvapo. Biožidiniuose EVO ir EVOplus biokuro sąnaudos yra mažesnės lyginant su kitais degikliais.

Standartiškai biožidinio apdaila: Juodas titanas-šlifuotas nerūdijantis plienas.

  • Apsauginis stiklo rėmelis
  • Priekinio stiklo pasirinkimas
  • 2 akumuliatoriai ir kroviklis - suteikia galimybę naudoti degiklį neprisijungus prie elektros tinklo.
GlammFire šlifuotas nerūdijantis plienasGlammFire juodas titanas-šlifuotas nerūdijantis plienasGlammFire nerūdijantis poliruotas plienasGlammFire Titanas-nerūdijantis poliruotas plienasGlammFire Baltos spalvos dekoratyvus padengimas
Šlifuotas nerūdijantis plienasJuodas titanas-šlifuotas nerūdijantis plienasPoliruotas nerūdijantis plienasTitanas - poliruotas nerūdijantis plienasBaltos spalvos dekoratyvus padengimas

Produkto techniniai duomenys

Svoris23.5 kg
Išmatavimai95.5 × 21 × 16 cm
Galingumas

Degimo laikas

4-5 val.

Kuro talpos dydis

3,0 L

Svoris

filtras

, , ,

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto