Židinys Barbas Bellfires "BOX wood" Panorama

Aprašymas

Gamintojai
  • 10 metų garantija
  • A klasė
  • Atitinkantis griežčiausius emisijos reglamentus (Ecodesign 2022).
  • Konvekcija
  • Švaraus stiklo tecnologija

Pristatome "BOX". Stilingiausias židinys. Tai elegantiškas, minimalistinis dizaino objektas, tinkantis kiekvienam interjerui.

Susikurkite "BOX" taip, kaip norite: galite pasirinkti iš skirtingų formatų, su arba be modulio malkoms. Visus reikalavimus galima įgyvendinti pasikonsultavus su pardavėju. Be daugelio derinamų variantų, „BOX“ gali būti užsakomas su dūmtraukiu, kurio spalva yra tokia pati kaip židinio korpusas. Dūmtraukis yra iki 1,95 m ilgio ir jame nėra jokių sudūrimų.

Olandų dizainas - švarių linijų "BOX" yra daug daugiau nei jūs manote, sukurtas tiksliai, daug dėmesio skiriant kiekvienai detalei. Šis židinys sukurtas taip, kad atneštu ne tik šilumą jūsų namams, bet ir taptu bet kokios patalpos kurioje jis yra įrengtas, centru. Suprojektuotas ir pagamintas iš tvirto 8 mm storio plieno.

„BOX“ turi unikalią degimo sistemą, leidžiančią visą vakarą praleisti prie židinio vos su kelių malkų įkrova. "BOX" - lengvai valdomas. Vienas valdymo elementas valdo ugnį, o 8 milimetrų storio plieno konstrukcija užtikrina komfortišką patalpos apšildymą. "BOX" leidžia jums visada mėgautis gražiausia ugnimi. 

 
 

Produkto techniniai duomenys

Modelis

BOX Panorama 55 / BOX Panorama 66

Šiluminis naudingumas

Galingumas

Dūmtakio skersmuo

Oro pajungimas iš lauko

Svoris

Svoris su moduliu malkoms

161kg /178kg

Svoris su rėmu montavimui ant sienos

141kg / 156kg

filtras

, , ,

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto