Židinys Barbas Bellfires "BOX wood" vertikalus

Aprašymas

Barbas
  • 10 metų garantija
  • A klasė
  • Atitinkantis griežčiausius emisijos reglamentus (Ecodesign 2022).
  • Konvekcija
  • Švaraus stiklo tecnologija

Pristatome "BOX". Stilingiausias židinys. Tai elegantiškas, minimalistinis, vertikalios formos dizaino objektas, tinkantis kiekvienam interjerui.

Susikurkite "BOX" taip, kaip norite: galite pasirinkti iš skirtingų formatų, su arba be modulio malkoms. Visus reikalavimus galima įgyvendinti pasikonsultavus su pardavėju. Be daugelio derinamų variantų, „BOX“ gali būti užsakomas su dūmtraukiu, kurio spalva yra tokia pati kaip židinio korpusas. Dūmtraukis yra iki 1,95 m ilgio ir jame nėra jokių sudūrimų.

Olandų dizainas - švarių linijų "BOX" yra daug daugiau nei jūs manote, sukurtas tiksliai, daug dėmesio skiriant kiekvienai detalei. Šis židinys sukurtas taip, kad atneštu ne tik šilumą jūsų namams, bet ir taptu bet kokios patalpos kurioje jis yra įrengtas, centru. Suprojektuotas ir pagamintas iš tvirto 8 mm storio plieno.

„BOX“ turi unikalią degimo sistemą, leidžiančią visą vakarą praleisti prie židinio vos su kelių malkų įkrova. "BOX" - lengvai valdomas. Vienas valdymo elementas valdo ugnį, o 8 milimetrų storio plieno konstrukcija užtikrina komfortišką patalpos apšildymą. "BOX" leidžia jums visada mėgautis gražiausia ugnimi. 

 
 

Produkto techniniai duomenys

Modelis

BOX 40 / BOX43 / BOX45 / BOX52 / BOX55

Šiluminis naudingumas

Nominalus galingumas

Galingumas

Dūmtakio skersmuo

Oro pajungimas iš lauko

Svoris

Svoris su moduliu malkoms

142kg / 185kg / 155kg / 156kg / 180kg

filtras

, , , ,

Produkto failai

Teirautis dėl šio produkto