Norėtume pristatyti naujienas iš Danijos - ko gero, kokybiškiausio gamintojo Europoje "RAIS" gaminius

Ši danų kompanija, nuo 1990m. priklausanti Šveicarijos ATTIKA grupei išsiskiria iš kitų gamintojų tiek švariomis krosnelių ir židinių formomis, tiek degimo sistemų inovacijomis, tiek ir plačiomis gamybos galimybėmis. Pilnai automatizuota gamykla Danijoje, užtikrina gaminių kokybę: viskas gaminama iš tiesiausių ir kokybiškiausių metalo lakštų, testuojama vietinėje laboratorijoje.

Didelis pasirinkimas klientui: formų įvairovė, spalvos pasirinkimas ( juoda, platina, balintos kavos, sidabro, ruda, pilka), stiklo pasirinkimas : tamsintas ar klasikinis skaidrus stiklas rėmelyje, rankenėlės pasirinkimas, degimo sistemos pasirinkimas : galima rinktis 2014m. inovacijų apdovanojimą laimėjusią degimo sistemą " clever air", kai oras degimui reguliuojamas automatiškai, oro sklendei mechaniškai pakylant ar nusileidžiant ( reaguoja į temperatūrą), arba tiesiog pasirinkti įprastą oro reguliavimo sistemą - rankinį reguliavimą svirtele.

Praktiškai kiekviena Jūsų išsirinkta krosnelė gali būti pasukama ant papildomai įsigijamo padėklo į vieną ar į kitą pusę, priklausomai nuo to, kurioje patalpos dalyje esate ir iš kur norite matyti šilumą. Bestseleriai: RAIS "Pilar", RAIS "Viva", RAIS "Q-bee", RAIS "Q-20"

>> Skaityti daugiau.