Kabantis ant lubų židinys didelės erdvės: kambario ar viešos paskirties patalpos centre, arba tam pritaikytos patalpos dalyje puikiai pabrėžia patalpos dydį. Iš visų pusių prieinamas pakabinamas židinys, atvira ugniaviete, grakščios formos ir siaurėjantis į viršų: "Pharos" - olandų architekto Harrie Leenders šedevras. Nuostabus ir išraiškingas. Paskutinis atnaujinimas: blizgus poliruoto aliuminio apvalkalas suteikia ir prabangos ir eklektikos, tamsiai pilkos spalvos paviršius minimalizmo.

Pakabinamas židinys Rocal Born

Pakabinami erdviniai židiniai

Didelis pakabinamas erdvinis židinys - visiškai apvalus ar kvadratinis: išskirtiniai prancūzų gamintojo "Totem" židinių ugniakurai, kurių techninės galimybės leidžia pakabinti židinį 2 aukšto ant perdangos ir nuleisti jį iki 1 aukšto grindų specialių modulių pagalba. Pasikelianti židinio viršutinė dalis visiškai įlenda į apdailą, todėl patalpoje matomas tik atviras cokolis - iš visų pusių prieinamas laužas, apipavidalintas išskirtine apdaila.

Grožėtis liepsna galima jaukiai ir saugiai, tinkamai paruošus projektą, saugiai sumontavus kaminą, dūmtakius ir apdailą.

pakabinamas židinys totem 4 sided suspended

>> Skaityti daugiau.