Rinkdamiesi krosnelę ar židinį, turime atkreipti dėmesį ne tik į šildymo galią, formą, grožį, bet ir į svarbią vertę - šildymo būdą. Konvekcinės krosnelės, tai prietaisai, kuriuose sukurta natūrali konvekcija, t.y. greitai judantis oro srautas. Šaltas oras traukiamas iš apačios, tarp dvigubų krosnelės sienelių ir išpučiamas pro konvekcines angas viršuje. 

Taip vėdinamas pats prietaisas, jis neperkaista, o visa erdvė, kurioje stovi krosnelė, sušyla daug greičiau. Šiltas oras "nekabo" palubėje, o cirkuliuoja.

Konvekcinės krosnelės montavimo privalumai

Konvekcinės krosnelės taupo vietą - jas galima mažiau atitraukti nuo sienos, arčiau statyti daiktus - jie neįkais.

Jei kaminas izoliuotas, konvekcinė krosnelė gali atsitraukti tik 50 mm nuo sienos, prie kurios statoma. Taip pat saugiau ir vaikams - prilietę krosnelės šoną, jie nenudegs rankų. Dauguma iš plieno gaminamų krosnelių yra konvekcinės, galimi ir kombinuoti krosnelių variantai: dengtos muilo akmeniu, keramika ar natūraliu akmeniu židiniai ir krosnelės-tiek kaupiantys šilumą, tiek skleidžiantys ją per konvekcijos ertmes. Dažnai gamintojai įrengia sklendes, kurios uždaro arba atidaro konvekcines angas, tokiu būdu galima reguliuoti karšto oro judėjimą pagal poreikį : išleisti jį į kambarį, arba kaupti krosnelės apdailoje.

skandinaviško dizaino konvekcinės krosnelės skantherm elements

Savo asortimente pristatome kelių gamintojų krosneles: tai RAIS, Danijoje gaminamos krosnelės, bei vokiškos Skantherm krosnelės, kuriamos garsių dizainerių ir šildymo technikos specialistų. Tiek skandinaviškas dizainas, tiek vokiška kokybė turi savo gerbėjus - šių gamintojų šildymo prietaisai turi išskirtines, itin patrauklias formas: cilindro, stačiakampio, kvadratinių formų židiniai ir krosnelės , gaminami iš aukštos kokybės plieno, ketaus, degimo kameros izoliuotos aukšto tankio vermikulitu ar keramika.

>> Skaityti daugiau.